Закрыть
Введите свое имя и номер телефона, нажмите кнопку "Отправить" и в ближайшее время наши менеджеры перезвонят Вам

Ваше имя*
Телефон*

* - обязательные поля

Що ми пропонуємо

Модельна агенція «Queens Palace» пропонує роботу молодим і активним дівчатам. Вас чекає робота з високим заробітком, перспективна і престижна.

Скільки ви будете заробляти?

Всім дівчатам, що приїхали з інших міст, ми пропонуємо елітне житло в центрі столиці з усіма зручностями. Необхідність шукати квартиру, витрачати накопичені гроші та жити на окраїнах міста – всього цього не буде. Можливо, на перший погляд це здається казкою, але ви справді отримаєте все одразу.

Умови праці, ваші обов’язки та графік роботи обговорюються заздалегідь та індивідуально. Ви маєте можливість працювати вдень та вночі, іноді на вихідних. Ми пропонуємо вам роботу за кордоном у якості супровідника. У вас з’явиться унікальна можливість подорожувати і подивитися світ – і все це за рахунок клієнта.

Додаткові винагороди

Окрім своєї заробітної плати ви будете отримувати премії та подарунки. До речі, про презенти. Клієнти, з якими вам потрібно співпрацювати, багаті та щедрі. Нерідко трапляється, що дівчина отримує в якості подарунка ювелірні прикраси, квитки за кордон, автомобілі та навіть житло! І все це завдяки вашій унікальній вроді та харизмі, характеру та вмінню причарувати чоловіка.

Стати найгарнішою, стильною, елегантною вам допоможуть професійні стилісти та косметологи. Вони навчать вас всім тонкощам мистецтва зачарування. Спеціально для всіх дівчат з нашою агенції ми проводимо курси, на яких ви зможете навчитись правилам поведінки та етикету. Психологічні курси допоможуть вам впевнено себе відчувати в будь-якій ситуації, навіть у вищому суспільстві.

Інтим не пропонувати

Звичайно, у вас виникає питання про інтимну близкість. Чи обов’язкові такі відносини, чи будуть вам пропонувати секс. Ми впевненні, що будуть. Як чоловік може встояти перед вашою красою та чарами? Але! Все це оговорюється перед зустріччю з клієнтом. Можливо, чоловік забажає, щоб ви станцювали для нього стриптиз або ж поводили себе як його постійна подруга. Всі умови співробітництва заздалегідь оговорються. Ви та клієнт будете знати усі умови зустрічі. Інтимна близкість також буде оговорюватися – ніколи ніхто вас не буде змушувати! Ескорт – це не проституція.

Ми гарантуємо вашу повну безпеку. Ми маємо власну службу безпеки, яка зможе поставити на місце клієнта, що зневажливо поводиться з дівчиною. Та, чесно кажучи, таких випадків за всю історію існування агенції ще не було.

Модельна агенція «Queens Palace» – це відмінна можливість заробити. Кожну мить ви будете відчувти себе королевою в оточенні справжніх джентельменів.